בעידן של היום ישנם אתרים מהממים ומיוחדים באינטרנט והיופי והאסטתיקה של האתר משחקים תפקיד חשוב בקידומו. 

בהתאם לכך, למערכת וורדפרס יש הרבה תוספים מעניינים שיעזרו לכם להעלות את רמת העיצוב של האתר שלכם מבלי לדעת אפילו שורת קוד אחת.

בכתבה הזו אספנו בשבילכם כמה מהתוספים שיעזרו לכם ליצור אתר מהמם שימשוך לקוחות ומבקרים בקלות:

לא מכירים את תוכנת wordpress? צריכים עזרה בהקמה ותחזוק האתר? פנו אלינו בג'ט דיגיטל.

1. ELEMENTOR:

אלמנטור הוא תוסף ששינה את חוקי המשחק.

התוסף עובד בצורה של דראג אנד דרופ – בה אתה לוקח כל אלמנט שברצונך להוסיף לאתר ופשוט גורר אותו למקום המתאים. בנוסף אלמנטור מציע מגוון תבניות, אלמנטים ואפשרוית עיצוב שנותנים לך ליצור אתרים מרשימים ויפים בקלות.   

2. Envira Gallery:

אם האתר שלכם מתבסס ברובו על תמונות זהו התוסף בשבילכם. 

בעזרת התוסף הזה ניתן ליצור גלריות ואלבומי תמונות במגוון פריסות וצורות ולהציג את התמונות שלכם בדרכים אלגנטיות, יפות ומסודרות. לתוסף יש אפשרויות קסטומיזציה נרחבות כך שתוכלו להתאים את תצוגת התמונות שלכם לעיצוב והסגנון של האתר באופן מושלם.

3. WP Forms:

עיצוב טוב הולך מעבר לאסטתיקה. חלק גדול מעיצוב טוב הוא חווית משתמש טובה. בעזרת התוסף הזה תוכלו לבנות טפסים כמו טפסי השארת קשר, סקרים, ועוד אלמנטים אינטרקטיביים וידידותיים למשתמש בקלות ובהתאם לעיצוב האתר שלכם.

4. Slider Revolution:

סליידרים הם דרך פופולרית להציג תוכן או הודעות חשובות באתר שלכם. 

התוסף הזה הוא תוסף ורסיטילי שמאפשר לכם ליצור סליידרים וקרוסלות שימשכו את עיני המבקרים באתר. העורך האינטואיטיבי של התוסף מאפשר לכם להוסיף אנימציות, מעברים ואלמנטים של מולטימדיה בקלות וליצור עיצובים מרשימים.

5. Astra Starter Sites:

במידה ואתם אוהבים להשתמש בטמפלייטים לעיצוב האתר שלכם, בחירת טמפלייט נכון ויפה זהו אחד מהצעדים החשובים ביותר.

אסטרה מציעים מגוון של טמפלייטים לאתרים שאתם יכולים לייבא בקליק אחד. בין אם אתם בונים בלוג, תיק עבודות או חנות, הטמפלייטים המקצועיים האלה יכולים להתניע את עיצוב האתר שלכם.

התוספים האלו והמון אחרים הם חלק מעולם שלם של עיצוב ובניית אתרים בוורדפרס. בין אם אתה מעצב מתחיל שמחפש להעלות את העיצובים שלך לרמה הבאה או מעצב מנוסה שרוצה למצוא דרכים לשפר ולייעל את האתרים שלך, אנו מייעצים לך לנצל את התוספים והאפשרויות שהם מביאים איתם ולהתחיל ליצור את אתר החלומות שלכם עכשיו!

‏‏‎ ‎השירותים שֶׁלָּנוּ‎‎‎‏‏‎ ‎
לקוחות מַמְלִיצִים
תיק עֲבוֹדוֹת
צרו קֶשֶׁר