עולם האינטרנט תמיד משתנה ומתחדש, ועיצוב אתרים הוא תחום שמתפתח יחד איתו. בעשור האחרון, ראינו צמיחה מרשימה בכלים והטכנולוגיות שמסייעות בעיצוב ובנייה של אתרים, המרכזית מביניהם – בינה מלאכותית. תחום הבינה המלאכותית מתקדם כיום בקצב מהיר ולרמות שלא היה ניתן לדמיין עד השנים האחרונות. הנה כמה דרכים שניתן להשתמש בבינה מלאכותית כדי לשפר את האתר שלכם: 

1. אנליטיקות משתמשים:

ישנם המון כלי אנליטיקה בשוק המשתמשים בבינה מלאכותית בכדי לעקוב אחר התנהגות המשתמשים באתר, ולהסיק מסקנות כמו : מהם הדפים הפופולריים ביותר, המסלולים או התוכניות הנרכשות ביותר, תגובות המשתמשים לשינויים הנעשים באתר והגברת/ירידת השימוש בכלים לאחר שינויים אלו. בנוסף, בעזרת הבינה המלאכותית ניתן לבצע התאמות באתר בעקבות המסקנות וכך לשפר משמעותית את חוויית המשתמש בזמן אמת.

2. רספונסיביות:

אי אפשר להחזיק כיום אתר שאינו מגיב לפלטפורמות שונות וגדלי מסך שונים בכדי לאפשר שימוש נוח בכל המכשירים הפופולריים כיום (מחשב, מחשב נייד, טלפון, טאבלט וכו). בהתאם לכך, הרבה אתרים ופלטפורמות לבניית אתרים מציעים התאמה של האתר לכל סוגי המכשירים ללא עבודה נוספת ממכם, בעזרת בינה מלאכותית.

3. עיצוב:

אפילו לעיצוב האתר עצמו יש בימינו המון כלים של בינה מלאכותית. ישנן כמה וכמה מערכות ואתרים בהם ניתן להכניס את שם העסק שלך, לבחור סגנון כללי לאתר, להכניס טקסטים ותמונות, ולקבל עיצוב שלם לאתר שבנבנה ע"י בינה מלאכותית. אתר שנוצר כך לא יהיה עדיין רמה של מעצב אתרים מקצועי ואנושי אבל זהו פתרון טוב לעיצוב אתר לעסק שלך בתקציב נמוך.

4. אינטרקציה עם לקוחות:

כלים כמו צ'אטבוטים למינהים יכולים לעזור לך ליצור חיבור עם משתמשי האתר וליצור חווית משתמש אישית וטובה. גם תוכל לחסוך שיחות קבות של שירות לקוחות בכךשתיתן לבינה המלאכותית לענות על שאלות נפוצות וחוזרות וגם תיתן למשתמשים להרגיש חיבור רגשי עם האתר שלך.

לסיכום, טכנולוגיית הבינה המלאכותית מקלה ומשפרת את תחום עיצוב האתרים וישנם המון כלים מרשימים שתוכלו להשתמש בהם בכדי ליצור אתר עם אינסוף פוטנציאל שימשוך המון לקוחות לעסק שלכם. 

צריכים עזרה בהקמת האתר שלכם? דברו איתנו בג'ט דיגיטל בניית אתרים.

‏‏‎ ‎השירותים שֶׁלָּנוּ‎‎‎‏‏‎ ‎
לקוחות מַמְלִיצִים
תיק עֲבוֹדוֹת
צרו קֶשֶׁר